قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت موسسه عماد:

ورود کاربران به وب سایت عماد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط عماد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

توجه داشته باشید که ثبت هرگونه خدمت، دوره و یا سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های راه ابریشم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نامی درج شده است، به ثبت و شرکت در دوره‌ها یا هرگونه استفاده از خدمات موسسه عماد اقدام کند.

تعریف فروشنده

خدمات، دوره‌ها، محتواهای آموزشی و دیگر محصولات ارایه شده در وب‌سایت توسط موسسه عماد منتشر شده‌اند و تماما مجوزهای لازمه را کسب کرده‌اند.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش بر عهده موسسه عماد است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

موسسه عماد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌نماید.

موسسه عماد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نموده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت عماد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات موسسه عماد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط موسسه عماد جزئی از دارایی‌های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت عماد و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات موسسه عماد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

انتقادات و یا پیشنهادات

در صورتی که در رابطه با موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) پیشنهاد و یا انتقادی دارید می‌توانید با شماره‌های ۲۶۷۵1507 – ۲2963958 تماس بگیرید؛ و یا با آدرس ایمیل emadedu.ir@gmail.com در ارتباط باشید.