شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات موسسه عماد:

ثبت نام و ورود کاربران به تارنمای عماد به معنای آگاهی و پذیرفتن دستورالعمل‌های ارائه خدمات و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌های آن است.
ثبت و ارائه خدمات، دوره‌ها و سفارش به معنای آگاهی، اطلاع و پذیرفتن قوانین و دستورالعمل‌های موسسه است.

قوانین عمومی

اصول و رویه‌های موسسه عصر دانش و مهارت افزایی (عماد) قدرت گرفته از فعالیت شتابدهنده دانش بنیان راه ابریشم است که منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا از کاربران خود حمایت می‌نماید. در صورت تغییرات در دستورالعمل‌های فعالیت، قوانین حاضر بروزرسانی خواهند شد.

تعریف کاربران و دانش پذیران

کاربر و یا دانش پذیر به فردی اطلاق می‌گردد که با اطلاعات کاربری صحیح ثبت نام کرده و وارد سامانه عماد شده باشد و با استفاده از خدمات و سرویس‌های موسسه عماد به یادگیری و یا ارائه محتوا و دوره اقدام نموده باشد.

تعریف ارائه دهنده خدمات و سرویس‌ها

خدمات، دوره‌ها، محتواهای آموزشی و دیگر محصولات ارائه شده در تارنمای موسسه عماد تمامی مجوزهای فعالیت را دارا بوده و بر بستر ارائه خدمات و ظرفیت سازی دانش بنیان حرکت می‌نماید.
حمایت از کیفیت خدمات، تامین و تدوین محتوا، تعیین شرایط همکاری و استفاده از خدمات و فرآیند قیمت گذاری – خرید از وظایف انحصاری موسسه عماد است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

اطلاعات کاربری و تماس شما در هنگام ثبت نام و استفاده از خدمات موسسه بصورت کامل محافظت شده و در دسترس دیگران نخواهد بود.
موسسه می‌تواند، اطلاع رسانی‌ها، اخبار، گزارش، اخبار و پیشنهادات خود را با کاربران در میان گذاشته و برای ایشان ارسال نماید.
موسسه عماد در پی حفظ شرایط حفظ محرمانگی اطلاعات کاربران، از به روزترین ساختارها و فناوری حفظ اطلاعات دیجیتال بهره می‌برد و با بروز رسانی‌های جدید فناورانه از آن حمایت خواهد کرد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات موسسه عماد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط موسسه عماد جزئی از دارایی‌های حقوقی با مالکیت انحصاری معنوی موسسه عماد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر  و دسترسی تمامی مطالب به طور انحصار در اختیار موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.
کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر جز از تارنمای عماد، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه داده کاوی، پایش روباتیک یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داد‌‏ه با ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای موسسه عصر مهارت افزایی و دانش (عماد) محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات موسسه عماد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده کاربران است.

انتقادات و یا پیشنهادات

پیشنهادات و انتقادات شما همواره از اساسی ترین مشوق‌های توسعه فعالیت موسسه عماد بوده و خواهد بود.
کاربران گرامی عماد می‌توانند با استفاده از شماره تماس 26751507 – 22963958 با همکاران خود در موسسه عماد ارتباط برقرار نمایند.
آدرس پست الکترونیک موسسه عصر مهارت افزایی و دانش *عماد*
ایمیل emadedu.ir@gmail.com